TH Coaching OÜ on loodud suurest ja siirast soovist kaasa aidata inimeste õnneliku elu loomisele ja elamisele. Soov toetada inimesi nende eluteel jagades oma elukogemust ja -tarkust on sündinud minu enda eluloost ja kokkupuutest arengunõustamisega.
 
 

Arengunõustamise juurde jõudsin Fontese karjäärijuhendamise (coaching) koolitusel, kus kogesin, kui hästi toimib oma suurte ja tõeliste unistuste ning soovidega julgelt töötamine – enda peas ja südames ringlevate elavate mõtete ja tunnete kõva häälega välja rääkimine, nende kuulmine, kaja ja peegeldus ning teadlik keskendumine oma soovide samm sammu haaval elluviimisele. Arengunõustamise juures võlub mind eelkõige selle paindlik ja edukas iseenese unikaalsust jõustav ja arendav lähenemine. 

Lisaks olen õppinud USA Mindfulness Coaching School’is kuidas oma eesmärkide saavutamiseks koaktiivset coachingut kasutada. 

Olen maailma suurima professionaalselt koolitatud äri ja isikliku elu arengunõustajate organisatsiooni International Coach Federation (ICF) liige, mis tähendab minu jaoks pühendumist kõrgete standardite hoidmisele ja Sinule professionaalse arengunõustaja koostööst parima kogemisele. Olen ICF’i aktiivse praktiku (Associated Certified Coach - ACC) akrediteeringuga arengunõustaja.

Minu väärtused elus ja töös on pühendumine, kvaliteet, heaolu, puhas ning siiras elurõõm avatud ja vahetus suhtlemises.